REKONSTRUKCJA

W Polsce dynamicznie rozwija się technologia związana
z profesjonalną rekonstrukcją cyfrową filmów. Z każdym rokiem polskie firmy technologiczne potrafią coraz precyzyjniej naprawiać coraz bardziej zniszczone filmy. Nasza rola to koordynowanie wszystkich procesów, których efektem jest zrekonstruowany cyfrowo film. Dbamy także o to, aby jakość wykonanych prac odzwierciedlała możliwości, jakie niesie ze sobą technologia.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ
  • KOORDYNACJA REKONSTRUKCJI CYFROWEJ
  • KONTROLA JAKOŚCIOWA

W rekonstrukcji cyfrowej nawet najmniejszy błąd może zaważyć na efekcie całego procesu, dlatego bierzemy w niej udział na długo, zanim rozpocznie się skanowanie pierwszych klatek - pomagamy naszym klientom w wyszukiwaniu najlepszych kopii wzorcowych i w wyborze odpowiednich firm z grupy czołowych specjalistów
w dziedzinie rekonstrukcji obrazu i dźwięku. Do tej pory wzięliśmy udział w ponad 160 projektach.

Zajmujemy się koordynowaniem każdego etapu pracy. Wybieramy materiały, współpracujemy z twórcami sprawującymi nadzór artystyczny, nadzorujemy procesy digitalizacji obrazu i dźwięku oraz ich dalszej rekonstrukcji cyfrowej, organizujemy transport materiałów, dbamy o ich bezpieczeństwo. Następnie przygotowujemy pokazy kolaudacyjne, tworzymy kopie wzorcowe i archiwizujemy wszystkie kopie cyfrowe filmu.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

Dla rekonstrukcji cyfrowej filmu najważniejszy jest efekt, dlatego nasz zespół wielokrotnie sprawdza materiały w poszukiwaniu najmniejszych nawet uchybień, często analizując je klatka po klatce. Chcemy, aby jakość tych prac była wyznaczana poprzez granice możliwości dostępnej technologii.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

ARCHIWIZACJA

Nasza firma od lat zdobywa niezbędne doświadczenie
w dziedzinie kompleksowego zarządzania kopiami cyfrowymi. W rezultacie dajemy naszym klientom gwarancję bezpieczeństwa ich filmów, opartą na profesjonalnej technologii, dedykowanych rozwiązaniach informatycznych i naszym doświadczeniu w archiwizacji.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ
  • ANALIZA ZASOBÓW
  • KOPIE ARCHIWIZACYJNE
  • PRZECHOWYWANIE I ZARZĄDZANIE KOPIAMI

Bardzo często słowo „bezpieczny” odnosi się do rozwiązań, które nie przeszłyby pomyślnie naszych testów. Dlatego w ramach usług pomagamy naszym klientom sprawdzić, czy ich filmy rzeczywiście są poprawnie zabezpieczane. Analizujemy nie tylko kopie cyfrowe, ale również dostęp do danych, nośniki i sposób ich przechowywania. W przypadku znalezienia słabych punktów przedstawiamy optymalne rozwiązania.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

Czy na porysowanej płycie DVD lub dysku zdjętym z półki nadal jest film? Kopia cyfrowa filmu jest albo cała, albo nie ma jej w ogóle – takie jest prawo informatyki. Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne i skuteczne procedury, pozwalające bezpiecznie zarchiwizować wzorce cyfrowe filmów.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

Zabezpieczanie kopii cyfrowych filmów to nie tylko prawidłowa archiwizacja,
ale przede wszystkim bezpieczne przechowywanie. W naszym repozytorium przechowujemy aktualnie ok 200 000 000 plików do niemalże 200 filmów, dbając
o ich bezpieczeństwo w oparciu o właściwe zasady przechowywania i zarządzania plikami. Dzięki temu nasi klienci mają szybki dostęp do pełnej informacji na temat zarchiwizowanych kopii swoich filmów.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

KOPIE WZORCOWE

W przeciwieństwie do zapisu na taśmie światłoczułej,
w domenie cyfrowej nie istnieje pojęcie uniwersalnej kopii filmu. Prawidłowa dystrybucja cyfrowa wymaga przygotowania kopii dedykowanej.
Choć potocznie uważa się, że zasady te dotyczą tylko formatu pliku, w rzeczywistości obejmują także jakość obrazu, przestrzeń barwną, dynamikę dźwięku i prędkość odtwarzania. Dopiero uwzględnienie wszystkich tych parametrów w produkcji kopii pozwala na przygotowanie właściwych wzorców do dystrybucji.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ
  • KINO CYFROWE
  • TELEWIZJA
  • VOD, BLU-RAY, DVD

Kopia DVD nie jest kopią kinową filmu, choć niejednokrotnie pełni taką rolę. Współpracując z wieloma producentami filmowymi w Polsce i za granicą, korzystamy ze światowych standardów tworzenia kinowych kopii cyfrowych – w oparciu o DCI czy KIPPO. Wspieramy także rozwój nowatorskich rozwiązań, współtworząc przyszłość cyfrowej dystrybucji kinowej, zawsze jednak w oparciu o światowe normy, jakie musi spełniać każda kinowa kopia filmu.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

Dynamiczny rozwój telewizji na świecie stawia przed nami coraz to nowe wyzwania. Dzięki możliwościom, jakie daje współczesna technologia, zastępujemy dotychczasowe, niedoskonałe rozwiązania w tworzeniu kopii emisyjnych nowymi standardami.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

W tworzeniu kopii na potrzeby wydawnictw DVD i Blu-ray lub serwisów VOD trudno o uniwersalizm. Dlatego przygotowując wzorcowe kodowania filmów, uwzględniamy nie tylko indywidualną charakterystykę filmu czy specyfikację techniczną formatu - planując kodowanie, ściśle współpracujemy z klientem w celu uzyskania jak najlepszej jakości obrazu i dźwięku.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

DYSTRYBUCJA

Dystrybucja cyfrowa filmów to szybkie i skuteczne dostarczanie właściwej kopii filmu.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ
  • KINO CYFROWE
  • REPOZYTORIUM

Kino cyfrowe pozwala na niskokosztową, globalną dystrybucję filmów. Dzięki temu dany film może być pokazywany jednocześnie w wielu miejscach. Jednak łatwy
i powszechny dostęp do cyfrowych kopii niesie ze sobą konieczność odpowiedzialnego zarządzania kopiami dystrybucyjnymi filmów oraz zabezpieczania ich przed nielegalnym udostępnianiem.
Swoje doświadczenie w nadzorowaniu pokazów opieramy na ponad 5 5000 skutecznie przeprowadzonych projekcji na całym świecie.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ

Wykorzystując zachodnie modele dystrybucji cyfrowej filmów, umożliwiamy naszym klientom szybki i skuteczny sposób udostępniania kopii cyfrowych ich filmów na różnych polach eksploatacji.

ZAPYTAJ O USŁUGĘ