0
share on facebook

„Wszystko na sprzedaż” w kinie Praha

 /  Pokazy
Janusz Wróblewski przedstawia:

spotkanie z Andrzejem Wajdą i pokaz filmu „Wszystko na sprzedaż”

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka”, autora książki „Reżyserzy” - Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 29. lipca o godzinie 19.00 na pokaz filmu „Wszystko na sprzedaż” i spotkanie z reżyserem Andrzejem Wajdą.

„Wszystko na sprzedaż” W czasie realizacji filmu nie zjawia się na planie aktor kreujący główną rolę. Karkołomny skok do pociągu wykonuje za niego reżyser. Ela - żona aktora i dawna miłość reżysera, oraz Beata - żona reżysera i dawna miłość aktora starają się go odnaleźć. W trakcie tych poszukiwań dociera do nich wiadomość, że zginął on wyskakując z pędzącego pociągu. Reżyser nie wie, co zrobić z nieskończonym filmem.

29. lipca, o godz.19.00 odbędzie się spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”. Zapraszamy na specjalny pokaz filmu „Wszystko na sprzedaż”. Przed pokazem odbędzie się spotkanie z reżyserem filmu Andrzejem Wajdą.

Kino Praha zaprasza na cykl - „Janusz Wróblewski przedstawia” - spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka” i autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów. 

Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”
29 lipca, godz.19.00
Spotkanie z reżyserem + pokaz filmu „Wszystko na sprzedaż”

WWW.KINOPRAHA.PL

\"page1image18200\"

Cena biletu - 20 zł
Na seanse nie obowiązują rezerwacje.
Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 22 lipca
br.