0
share on facebook

„Polska Pasikowskiego” w kinie Praha

 /  Wydarzenia

\"\"

„Polska Pasikowskiego” projekcje i spotkania z gwiazdami 27 czerwca w Kinie Praha!

27. czerwca, w ramach projektu „Noc Pragi”, Kino Praha zaprasza na przegląd filmów jednego z najbardziej cenionych polskich reżyserów – Władysława Pasikowskiego. O godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu „Psy” oraz spotkanie z wybitnymi aktorami: Bogusławem Lindą, Markiem Kondratem, Januszem Gajosem i Edwardem Lubaszenko. Na ekranie pojawią się również „Pokłosie” oraz „Jack Strong”. Bilety już w sprzedaży!

Władysław Pasikowski to reżyser, który jest uznawany za najbardziej kasowego reżysera polskiego kina. Każdy jego film staje się natychmiastowym przebojem i przyciąga do kin rzesze widzów. Obok twórczości Pasikowskiego nie można przejść obojętnie. 27 czerwca, w ramach przeglądu „Polska Pasikowskiego” będzie można zobaczyć trzy filmy, które na stałe wpisały się do historii kina – kultowe „Psy”, „Pokłosie” i „Jack Strong”. O godz. 19.00 przed pokazem filmu „Psy” odbędzie się spotkanie z aktorami: Bogusławem Lindą, Markiem Kondratem, Januszem Gajosem i Edwardem Lubaszenko. Spotkanie poprowadzi Janusz Wróblewski, krytyk filmowy. Na kolejne projekcje zapraszamy w tym samym dniu na godz. 17.00 („Pokłosie”) oraz 21.30 („Jack Strong”). Przegląd filmowy „Polska Pasikowskiego” oraz spotkanie z aktorami w ramach cyklu „Janusz Wróblewski poleca” są częścią „Nocy Pragi”, wydarzenia kulturalnego od 4 lat organizowanego przez Urząd Dzielnicy Praga-Północ.

Ceny biletów na spotkanie wynoszą 20 zł („Psy” + spotkanie z twórcami w ramach cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”), 10 zł („Pokłosie” i „Jack Strong”) .

POLSKA PASIKOWSKIEGO

27 czerwca (piątek)
godz.17: 00 - „Pokłosie”
godz.19: 00 - spotkanie z aktorami + pokaz filmu „Psy” godz. 21: 30 - „Jack Strong”

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”!

Ceny biletów:
10 zł - seans „Pokłosie” i „Jack Strong”
20 zł – spotkanie z aktorami + pokaz filmu „Psy”
Na seanse nie obowiązują rezerwacje. 

\"\"\"\"\"\"