0
share on facebook

Finał projektu Kino Wolność

 /  Wydarzenia

W czwartek 29 stycznia Muzeum PRL-u będzie gospodarzem finału projektu Kino Wolność! W programie m.in. prapremiera filmu Marii Zmarz-Koczanowicz o Adamie Michniku oraz debata z udziałem Andrzeja Wajdy! Na wszystkie wydarzenia w ramach projektu wstęp jest wolny, choć ilość miejsc ograniczona.

Program wydarzenia

godz. 16.00
 
Pokaz specjalny dla szkół pt. \"Lekcja Historii – zobacz przełom\", scenariusz i reżyseria: Piotr Waldemar Zajączkowski.

godz. 17.30

Pokaz specjalny filmu dokumentalnego pt. \"Adam Michnik. Bądź realistą, chciej niemożliwego\", w reżyserii Marii Zmarz-Koczanowicz – pokaz przedpremierowy z udziałem twórców!

godz. 19:00

Spotkanie i debata z udziałem m.in.: Andrzeja Wajdy, Marii Zmarz-Koczanowicz,
Joanny Rożen-Wojciechowskiej, które prowadzi Adam Szostkiewicz.

godz. 20.00

Pokaz specjalny filmu Człowiek z żelaza w reżyserii Andrzeja Wajdy – pokaz filmu po rekonstrukcji cyfrowej z udziałem samego mistrza!

UWAGA: Na wszystkie wydarzenia w ramach projektu wstęp jest za okazaniem bezpłatnej wejściówki, które będzie można odbierać od najbliższej soboty (24 stycznia) w dwóch punktach informacji miejskiej InfoKraków w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2) oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11) od godziny 9.00. Bezpłatne wejściówki będzie można również odebrać w Klubie Kombinator (os. Szkolne 25, budynek Teatru Łaźnia Nowa) w godzinach od godz. 15 do 21. Każda osoba będzie mogła odebrać maksymalnie osiem wejściówek, po dwie na każde z wydarzeń w ramach finału projektu Kino Wolność.

\"\"